קורס Data Analysis

מה זה קורס Data Analysis

מה לומדים במסגרת קורס Data Analysis?

בכל פעם שאנחנו לוקחים החלטה כלשהי בחיי היום יום שלנו זה על ידי מחשבה על מה שקרה בפעם האחרונה או מה יקרה על ידי בחירה באותה החלטה. אין זה אלא לנתח את עברנו או עתידנו ולקבל החלטות על בסיסו. לשם כך, אנו אוספים זיכרונות מהעבר שלנו או חלומות על עתידנו. אז זה אינו אלא ניתוח נתונים. עכשיו אותו דבר שאנליסט עושה למטרות עסקיות, נקרא ניתוח נתונים.

ניתוח נתונים מוגדר כתהליך של ניקוי, טרנספורמציה ומידול של נתונים כדי לגלות מידע שימושי לקבלת החלטות עסקיות. מטרת ניתוח נתונים היא לחלץ מידע שימושי מנתונים ולקבל את ההחלטה על סמך ניתוח הנתונים.

למה להשתתף בקורס Data Analysis ?

כדי להצמיח את העסק שלך אפילו לצמוח בחיים שלך, לפעמים כל מה שאתה צריך לעשות זה ניתוח של הנתונים העומדים בפני העסק שלך והסקת מסקנות לפעולות עתידיות שתבצע. אם העסק שלך לא צומח, עליך להביט לאחור ולהכיר בטעויות שלכם ולבצע שוב תוכנית מבלי לחזור על הטעויות הללו. וגם אם העסק שלך צומח, אתה צריך לצפות קדימה לגרום לעסק לצמוח יותר. כל שעליך לעשות הוא לנתח את הנתונים העסקיים ואת התהליכים העסקיים שלך.

במילים אחרות, Data Analysis הוא תת-מערך של Data Science העוסק באיסוף וניתוח נתונים ואז יישום טכניקות שונות כדי להמיר אותם למידע משמעותי שמיש לשימוש לקבלת החלטות ולשיפור הפרודוקטיביות עבור עסק.

חשוב להבין, Data Science ו Data Analysis הם בין אמצעי הקריירה המובילים במאה ה -21. בעולם הנוכחי בעל ידע-נתונים, האפשרויות של ניתוח נתונים הן אדירות. עם הידע והכישורים הנכונים, תוכלו לתפוס הזדמנויות עבודה משתלמות.

באילו כלים ניתן לבצע Data Analysis ?

כלים לניתוח נתונים מקלים על המשתמשים לעבד ולתפעל את הנתונים, לנתח את הקשרים וההתאמות בין מערכי הנתונים וזה גם עוזר לזהות דפוסים ומגמות לפרשנות. Data Analysis מתבצע באמצעות שימוש בJava, Matlab, Python, SQL ועוד.

מה כולל קורס Data Analysis ?

קורס   Data Analysisהינו קורס מעשי ומתקדם בכל הקשור ל Data Analysis אשר נועד להכשיר אנשי Development \ Data Processing \ Systems Analysis לפיתוח וניתוח בשפת התכנות Python בדגש על דרכי עיבוד וניתוח מידע ע"י שימוש בכלים וספריות של השפה המיועדים למטרה זו.

למרות שלקורס קיים תנאי קדם של רקע בשפת תכנות כלשהי, הקורס מכיל חזרה על יסודות בסיסיים ומתקדמים, שימוש בכלי עזר וטכנולוגיות נלוות לקורס ללמידה אקטיבית ותרגול אינטנסיבי כבר מהיום הראשון לצורך הכנת בוגרי הקורס בצורה מיטבית ונכונה לאתגרים הרבים המחכים להם בתעשייה.

הקורס כולל 5 מפגשים הפרוסים על 5 ימים שונים ובסך הכל 40 שעות אקדמאיות אשר יעניקו לכם את כל הידע הרלוונטי לביצוע Data Analysis בצורה הטובה ביותר. 

ספרים

מתעניינים בלימודים? השאירו לנו פניה!