4 סיבות ללמוד עיצוב פנים

4 סיבות ללמוד עיצוב פנים

האם כדאי להירשם לקורס עיצוב פנים?

אם כל נושא עיצוב הבית מעניין אתכם וחשבתם פעם להפוך את זה למקצוע, לימודי עיצוב פנים הוא התחום שלכם!

לימודי עיצוב פנים כוללים מגוון רחב של נושאים כגון: מבוא לעיצוב, סגנונות בעיצוב, חומרים, חללים, צבעים, מטבח, חדרי ילדים, חדרי שינה, תוכנות הדמיה ממוחשבות, ריהוט, תאורה, טקסטיל ווילונות ועוד..

אם אתם  עדיין מתלבטים ואינכם יודעים האם וכיצד להירשם ללימודי עיצוב פנים, להלן 4 סיבות לכך שכדאי לכם לעשות זאת:

  1. איך נשמע לכם התרחיש הבא: באמצעות לימודי עיצוב פנים תוכלו לקחת כל חלל (ישן או חדש), ולקבוע לו סטנדרט אחר באופן משמעותי. בעזרת נגיעות כלכליות קלות תוכלו לשדרג כל חלל עם: מעט צבע, אקססוריז ועד לשדרוגים יקרים יותר של החללים כמו שדרוג הבית עם דלתות פנים, ארונות, ריהוט חדש, הוספה או שבירת קירות וכו'. תתנחמו בכך שגם אם לא תעסקו בתחום באופן מקצועי בסופו של דבר, תוכלו לשדרג את ביתכם הפרטי או של הקרובים שלכם באופן משמעותי ולחסוך עשרות אלפי שקלים שהייתם צריכים לשלם למעצב פנים כזה או אחר.
  2. אדם שעוסק ולמד עיצוב פנים יכול להעיד שהלימודים מפתחים את החוש העיצובי ולכן, הלימודים יכולים לשמש כיתרון מובהק לאנשים העוסקים בתחומים קרובים לעיצוב פנים כמו סוכני נדל"ן, אדריכלים, מהנדסים וכו'. אנשים העוסקים במלאכה יכולים לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר תוך יישום הידע, הטכניקות, הכלים והניסיון שצברו בלימודי עיצוב פנים.
  3. יתרון נוסף לבוגרי עיצוב פנים, אם פניכם לקניית דירה יד שנייה ישנה שכן תקציבכם מוגבל, בעזרת הטאצ' האישי שלכם תוכלו לבצע שדרוג משמעותי לנכס ולפוך אותו לבעל ערך גבוה משמעותית מאשר הערך שרכשתם אותו.
    נמצא שמעצבי פנים רבים בוחרים לרכוש נכסים ישנים בעלות נמוכה מהממוצע בשוק ובעזרת כישורי עיצוב הפנים שלהם חוסכים עשרות אלפי שקלים ופערי תיווך ובכך יכולים להנות מבית מרשים, מעוצב על ידהם וערכו עולה משמעותי.
  4. ישנם מכללות ששמות דגש על פרקטיקה והכנה לשוק העבודה. אחת המכללות המובילות בענף הוא בית הספר לעיצוב פנים של ברברה ברזין שנוסד ב-1998. עם מוניטין טהור של 22 שנה, בית הספר פועל בשיטת לימוד ייחודית ובלעדית של האומן והשוליה שהייתה נפוצה בימי הביניים והרנסנס. בשיטת לימוד זו הוכשרו בעלי המקצוע באירופה ע"י לימוד ועשייה בפועל יחד עם המאסטרו. ואכן בית הספר לעיצוב פנים של ברברה ברזין מעביר את כל סודות המקצוע. הלימודים נעשים בקבוצות אינטימיות, בחניכה אישית של ברברה וכוללים תקופת לימודים ועבודה מעשית במשרד אדריכלות ועיצוב פנים של ברברה. לחצו כאן למעבר למסלול המלא של לימודי עיצוב פנים סטודיו ברברה ברזין.
ספרים

מתעניינים בלימודים? השאירו לנו פניה!