English | Russian

 

 

 

 

   

 
שם
טלפון
דוא"ל
תוכן
דף הבית >> תודות והמלצות >> המלצות לאחר הכוונה מקצועית

המלצות לאחר הכוונה מקצועית
קו סגול -כותרת

תגובות שהגיעו כף ידע מאנשים שעברו הכוונה מקצועית בעזרת המיפוי הביומטרי.

מיפוי ביומטרי - הכוונה מקצועית

 

"חוויה משנה חיים, רמת הצוות, האישית והמקצועית, פשוט יוצאת מן הכלל. ניגשתי לאבחון עם ספק רב ונותרתי בפה פעור עקב המידע, רמת הדיוק באבחון ואופן העברתו...." - רוני קרמני בפייסבוק .
 
 

להלן מספר תגובות של מספר אנשים שהגיעו לכף ידע להכוונה מקצועית בעזרת המיפוי הביומטרי.

כל אחד מהם חווה את היתרונות של האובייקטיביות והדיוק והמילים שלהם מדברות בעד עצמן.
 
את המכתב הבא קיבלנו מאיירין למחרת הביקור שלה בכף ידע: 
 

איירין.20. חיילת משוחררת ובעיקר מבולבלת. 

אם לומר את האמת, הגעתי ל"כף ידע" די חסרת מושג מה זה המקום הזה או מה בכלל אני הולכת לעשות שם. 
בהתחלה הייתי קצת סקפטית, כמה באמת אפשר ללמוד מטביעת היד והרגל שלי?!

נלקחו ממני טביעות הידיים והרגליים ועוד כמה פרטים נוספים ואלו, הועברו לניתוח.

בתום ניתוח הפרטים שנלקחו ממני, ישבתי עם ריבה אלקלעי, מנכ"לית ומאבחנת בכירה, לשמוע את מה שיש לה לומר. 
 
הניתוח התחלק לשניים, התכונות המולדות שלי והאישיות הנרכשת שלי המושפעת מהסביבה. מהן הושפע העבר שלי, ההווה שלי וכיצד אלו יכולים להשפיע על העתיד שלי.  
 
קשה להסביר את רמת הדיוק שריבה הגיעה אליה. דברים שקשה לי לבטא או להסביר על עצמי- ריבה פגעה בול. ניתוח מרשים ומקצועי שקלע לכל נקודה באישיות שלי ומה הסיבות לאדם שהייתי והנני היום.

הניתוח שעברתי היה בדיוק מה שהייתי זקוקה לו בתור חיילת משוחררת ומבולבלת שהשאלה שמטרידה אותה זה "אוקיי, מה הלאה?”. זה השעון המעורר שמפקס אותי על מי אני ומה הכיוון שאליו אני צריכה לפנות הן מבחינת חיי האישיים והן מבחינת הקריירה. 

כל מה שנותר לי לומר זה תודה על היחס החם והעזרה. מומלץ להגיע ולנסות שווה כל שנייה וכל שקל. 

תודה,
 
איירין.20. חיילת משוחררת והרבה פחות מבולבלת. 


 

ברצוני לכתוב לך מספר מילים חמות על החוויה שהייתה לי להכיר את השיטה
 
הגעתי אליכם ללא ציפיות מיוחדות אך לאחר ניתוח של כפות הידיים הייתי מאד מופתעת מכמות המידע שניתן לאסוף מהנגטיבים של כפות הידיים.

עצם הקלטת השיחה מאפשרת לפציאנט לשמוע שוב ושוב את השיחה ולהפיק את המיטב עבורי עצם היסודיות וכמות המידע שלא הייתי מודעת אליו סגר לי מעגלים ואפשר לי ללא מודעות מכוונת לבחור במקצוע מדהים כקריירה שנייה
על פי המלצתו של עירן וכולי תודה לכם ולהזדמנות שנתתי לעצמי להכיר את היכולות הטמונות בי ואיתם לפרוץ לעוד סיבוב של קריירה. 

תודה לכם ומי ייתן ושיטה זו תיהיה אבן דרך להרבה אנשים שמחפסים את היכולת הגלומה בהם
 
בברכה פנינה זמיר

 

 

 
  
 

דניאל וקסלר 19.8.2013

שלום לכולם ראשית, תודה ענקית למכון כף ידע, על שהעניק לי את אחת המתנות הגדולות והייחודיות שאי פעם אקבל במהלך חיי.

שנית, תודה ענקית לריבה אלקלעי, שבשיחה שארכה כמעט 3 שעות, נתנה לי כוחות, כוחות ואנרגיות אדירות להבין ולהתמודד.
 
אם היו לי כמה ברגים עלובים בגדלים שונים, ריבה הביאה עמה תגבורת, קיבלתי גם פטיש, סט מברגים, פלס, ומטר.  

ביחד שיקפנו, ונגענו בנושאים ותחומים שהיו רדומים, במשך תקופה לא מבוטלת כלל, והערנו אותם משנת החורף הארוכה שלהם. הוצאנו, נגענו ברגשות, במחשבות, ברעיונות, שינינו מסלולים יחד. לעיתים אנו מפעילים טייס אוטומטי בשלב מוקדם בחיינו ומאותו רגע אנו פשוט נשארים במצב זה, בשיחה עם ריבה, היא גרמה לי לתפוס את ההגאים בידיים וגם לנווט.  

לעיתים אנו סולדים מטיפול, אנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו לא זקוקים לזה, ומתביישים להכיר בעובדה שאנחנו זקוקים לזה יותר מכולם. אתה מגיע מעט סקפטי, נטול אמונה, וכשאתה יוצא מהדלת, אתה המום, נדהם, לא מאמין איזה סשן עברת עכשיו, לפתע שאלות ששאלת את עצמך ואחרים מקבלות תשובות ברורות, אתה מבין שצריך לעשות, לא רק לדבר.
   
כל כך מדויק, ואמתי, כל כך נכון, אתה ממש מגלה את עצמך מחדש, והכי חשוב חוויה של כיף לא נורמלי. כולנו זקוקים לזה, אתם לא יודעים עד כמה...    

אז שוב פעם, תודה


 
 
 
 

את זה קיבלנו משי כהן:

שמי שי , בן 26 ולאחרונה עברתי אבחון וייעוץ לימודים במכון כף ידע, אצל גב' ריבה אלקלעי.

ברצוני לציין כי האבחון היה מקצועני להפליא, היחס היה לבבי ונעים ,המסקנות היו חותכות באשר לבחירת מקצוע והתובנות שעלו באבחון לבטח ילוו אותי בכל תחום בחיי.

בתודה ובהצלחה

 


אופיר מילר
בן 23,
אופיר בא לכף ידע לעבור אבחון ביומטרי למטרת הכוונה מקצועית.


אלו המילים שהוא שלח אלינו מספר ימים לאחר האבחון:

 

שלום,


הייתי באבחון בכף ידע אצל אישה מדהימה בשם ריבה אלקלעי מלר.
לפני שהגעתי לאבחון חשבתי הרבה דברים כמו מה יהיה ומה היא תגיד ומה נראה לי ואיך זה יראה ואפילו טיפה נלחצתי מכל הסיפור הזה שמישהי תשב מולי 3 שעות בערך ותגיד לי מי זה הבנאדם הזה שאני, ממה שהיא רואה על הידיים שלי.

כשהגעתי לכף ידע פתאום הכל נרגע אתה נכנס למקום נהדר וביתי עם אנשים חמים שמהרגע הראשון אתה מרגיש בבית ונרגע מכל מה שחשבת כי אתה אומר מה שיהיה יהיה בנתיים כייף לי כאן.

עשו לי את כל מה שהיו צריכים טביעות אצבעות ואבחון קצרצר של ריבה על כפות הידיים ונכנסנו לשיחה.

אני חייב לציין שזה לא מה שדמיינתי כי היא עשתה זאת כל כך מוצלח מבחינתי ואמרה דברים כל כך נכונים לגביי שלא חשבתי שהיא תגיד ותראה. הייתה לי חוייה נפלאה ממש ונהנתי מכל רגע של היום הזה של האבחון וגם כשנאמרו דברים פחות טובים או שליליים לגביי זה היה ברוח טובה וברוח של שינוי והתחזקות נפשית כדי לדעת מי אתה באמת ועל מה צריך לעבור כדי לגדול ולהתחזק ולהיות בנאדם שונה וטוב יותר.

הייתה שיחה מרתקת ממש ומעניינת , מידי פעם דו שיח קצר בנינו אם לי יש משהו להגיד או לשאול ורוב השיחה ריבה דיברה ואמרה דברים עליי ועל מה שהיא רואה.

בכל שלב של האבחון פשוט לא האמנתי כמה הדבר הזה נכון וכמה הוא צודק פשוט לא הבנתי איך היא יודעת הכל עליי וכמעט ולא טועה בכלום מבסך הכל להסתכל על הידיים שלי על ההתנהגות שלהם ועל הקווים איתם נולדתי.

יצאתי מהאבחון בהרגשה נהדרת ועם חיוך ענק והרגשת אופוריה והקלה ענקית. לא ממש יכול להסביר פשוט זאת ההרגשה שהייתה...

אני חושב שהאבחון נתן לי הרבה כלים והרבה משמעות לדברים שאני חושב עליהם ועזר לי להבין הרבה דברים שהייתי צריך להבין והייתי צריך להכניס לראש ולצאת ממחשבות שהם לא נכונות.
רציתי להגיד תודה רבה לכל עובדי כף ידע. יצרתם מקום נהדר לכל אדם ואני מקווה שתמשיכו לעשות את מה שאתם אוהבים ותצמחו עוד הרבה ותשנו לאנשים את החיים בצורה חיובית וטובה.

תודה רבה..

אופיר!(:(:(:

                                                                                                                  מרץ 2010 


אור קרן, בן 23
גם אור בא לכף ידע לעבור אבחון ביומטרי למטרת הכוונה מקצועית.

 


 
שלום שמי אור קרן.

ראשית כל, ווידוי קצר: אני מחשיב עצמי לאדם ביקורתי וסקפטי חבריי יגידו : ציני.

מרגע שהחלטתי שברצוני לעבור אבחון להכוונה מקצועית, חיפוש קצר בגוגל הביא אותי לעשרות גופים המציעים אבחון מקצועיים, כל אחד דוגל בשיטה אחרת. הדבר העיקרי שהנחה אותי בבחירת המקום שבו ארצה לעשות אבחון הוא כזה שבו אעבור הערכה בצורה האובייקטיבית ביותר שניתן - כלומר שאפתי לעבור מבחן כלשהו שבו המידה בה אני עושה רושם מסוים על המראיין ו/או עובר מבחן כתוב שיכול להיות מושפע מתנאים חיצוניים - מינימאלי. לאור זאת, שיטת האבחון שנחשפתי אליה כאן באתר של מכון כף ידע, מאוד קסמה לי, מפני שבמבט ראשוני היא לכאורה ענתה על הרצון שלי לעבור בחינה אובייקטיבית ככל הניתן.

יחד עם זאת,השיטה של המכון הינה ייחודית ושונה והעלתה בי חשדות באופן טבעי. זאת על אף שקראתי את ההמלצות החיוביות שיש בחלק זה של האתר טרם ההגעה שלי למכון. מה שהניע אותי ללכת על זה, הוא היחס בין הסיכון לתמורה האפשרית שאקבל במידה והאבחון באמת ישקף לי דברים חדשים ויזהה אותי מבחינת יכולות אישיות, לכן החלטתי לשמור על ראש פתוח. לאחר קביעת התאריך לאבחון הגעתי כעבור שבוע למשרד המכון במשרדיו ברעננה. המקום אסטטי ונקי ומשרה אווירה נינוחה.מיד קיבל אותי מר ערן מרסה שהיה אדיב ונחמד והסביר לי על תהליך האבחון. 
לאורך הפגישה שלי עם ערן ובמהלך לקיחת טביעות האצבע מכפות הרגליים והידיים הקשיתי עליו בשאלות בנוגע למהימנות האבחון ואופן עיבוד הנתונים. ערן ענה לי על כל השאלות והוסיף כי בתום האבחון אוכל להתרשם באופן האישי ביותר לגבי המהימנות והדיוק שלו ולכן 'זרמתי'. בהמשך נפגשתי עם גברת ריבה אלקלעי מלר שהמשיכה בפרוצדורה של האבחון ולאחר זמן קצר ביותר לאחר עיבוד ייתר הנתונים ע'י ערן, התיישבנו לסקירה של כלל הנתונים, תחילת האבחון.

בתחילת השיחה הדבר שהרשים אותי ביותר ועמד בהתאם לציפיותיי הוא עובדה שכלל לא הצגתי את עצמי מעבר לשם הפרטי שלי והגיל. נדהמתי לקבל ע'י ריבה סקירה מפורטת ותואמת כמעט בחפיפה מלאה את היכולות האישיות שלי כפי שהכרתי באופן קולע ומדויק שיכולתי ממש להגיד 'בינגו' בקול רם.

מרגע זה האבחון קיבל אצלי משנה תוקף רציני יותר וכל תחושה סקפטית כזה או אחרת נמוגה. מעבר לקליעה של ריבה על תכונות שידעתי באופן מודע,עוד יותר הרשים אותי עומק האבחון לרזולוציה של נושאים אישיים שהיו אצלי 'מתחת לפני השטח' באופן תת מודע אך ידעתי כי קיימים.

השיחה עם ריבה הייתה מאוד נוחה ובהירה, הדברים שאמרה היו מאוד ענייניים ולכל שאלה- תשובה. המשך השיחה עם ריבה התמקד יותר בתכונות נרכשות והשפעת הסביבה אך בהקשר מתמיד ליכולות האישיות המולדות כפי שסקרה בפניי קודם לכן, כך שהכול התנקז באופן הגיוני וברור לנק' הקצה לשמה הגעתי - הכוונה מקצועית.

כעת אני יכול להגיד בלב שלם כי החיפוש שלי להכוונה מקצועית במכון כף ידע הוא כשם ששאול חיפש אתונות ומצא מלוכה- מצד אחד קיבלתי באופן מאוד תכליתי ומנומק כיוונים מקצועיים שיכולים להתאים לי, אך מעבר לזאת קיבלתי צוהר להביט דרכו על עצמי והסביבה באופן מודע יותר.

 בברכה,
 אור,
 בן 23 

   

חזרה לראש העמוד